چیدمان علمی و حرفه ای جهیزیه ی پاویلون

اگر محیط زندگی شما با علایق، سلایق و روحیات شما هماهنگ نیست؛ اگر احساس زندگی در یک محیط تکراری، خاطرتان را آزرده است؛ اگر نحوه ی چیدمان وسایل منزل شما با احساستان از شادی نسبتی وجود ندارد؛ یا حتی اگر یک نو عروس هستید و اطلاعات کافی در مورد خرید و تهیه ی لوازم لوکس و رویایی جهیزیه و نیزطراحی و چیدمان ویژه منزل آینده ی خود ندارید: فقط کافی است کلید منزلتان را آسوده خاطر به ما بسپارید!

از رویا تا واقعیت

ما این امکان ویژه را برای شما فراهم کرده ایم که بی دغدغه یک منزل نو،زیبا، مدرن و بدون رقیب با نوآفرینی هنرمندانه را به شما تحویل دهیم تا حس شادی، نشاط و آرامش؛ قرین ذهن پر از چالش شما باشد.ما بر اساس امیدها، آرزوها، روحیات و سلایق شما از صفر تا صد چیدمان منزل رویایی تان را بر عهده میگیریم و به شما این اطمینان خاطر را می دهیم که هر آنچه در رویایتان می گذرد را به واقعیت تبدیل می کنیم.

امکانات و خصوصیات محصول چیدمان پاویلون

انجام مراحل کامل طراحی و دکوراسیون داخلی منزل شامل : کناف، کفپوش، کابینت، کاغذ دیواری، پرده، نورپردازی و … بر اساس روحیات و نقشه ی شخصیتی مشتری

خرید تمامی وسایل ریز و درشت جهیزیه بر اساس چک لیست پیشنهادی موسسه ی پاویلون و منطبق برسلیقه، انتخاب و علایق مشتری

در صورت درخواست مشتری، آلبوم فیلم و عکس جهیزیه به صورت کامل از ابتدا تا انتهای پروژه تهیه می شود!

مشاوره ی ویژه و همراهی صد درصدی و بدون هزینه در هر مرحله به صورت اختصاصی

ما برای این محصول به طور قطعی تضمین قائلیم، چنانچه تا یک هفته پس از سفارش مربوط به پروژه ی چیدمان جهیزیه ی خود منصرف شدید، وجه ابتدایی سفارش به شما عودت داده می شود.

عواید و مزیت های طرح چیدمان ویژه ی پاویلون

کوتاه کردن زمان انتخاب های خرید پرشمار جهیزیه

کوتاه کردن واسطه گری های متعدد

بهینه کردن خرید جهیزیه ی لاکچری و زیبا به دور از کلیه ی اقلام غیر کاربردی، دست و پا گیر و غیر ضروری مطابق با پیشنهاد پاویلون

انجام کلیه ی خدمات پس از فروش توسط موسسه به جای ارتباطات مکرر و درگیر کننده ی مشتری با فروشگاه ها و نمایندگی های مربوطه

آشنایی مشتری با مدل ها، ایده ها و متد روز چیدمان

دانلود PDF اطلاعات کلی جهیزیه پاویلون

اگر نیاز به مشاوره دارید تا همین حالا با شما تماس بگیریم

چرا باید از چیدمان ویژه پاویلون استفاده کنیم؟

سیر انتخاب اقلام ریز و درشت جهیزیه، همیشه به عنوان بزرگترین مشکل وچالش در سر راه هر نو عروسی بوده است! به طوری که پروسه ی طولانی خرید،سفارش و چیدمان مربوط به آن با انواع نگرانی ها، استرس ها و فشارهای روحی همراه خواهد بود. سیاهه ای بلند و طولانی از لوازم مورد استفاده و یا قابل نمایش در یک جهیزیه ی خاص برای عمده ی افراد، خارج از حوصله، زمان،تجربه و انرژی آن هاست؛ در بعضی موارد روبرو شدن با نمایندگی های فروش و فروشندگان متعدد این چک لیست بلند، باعث فرسودگی و خستگی افراد می شود،یا برای عده ای که مسائل مادی در اولویت قرار ندارد ولی برای وقت و زمان خویش ارزش بالاتری قائل هستند و نمی خواهند کسی از شخصیت شان سوء استفاده کرده، آنان را با حجم بالای وسایل به درد نخور و غیر لازم روبرو نماید: این پروسه، دغدغه و اضطراب آفرین خواهد بود! از طرفی نا آگاهی و عدم اطلاع از چیدمان اصولی و صحیح جهیزیه باعث می شود که چینش وسایل منزل بر اساس سلایق شخصی اطرافیان و گاهی بر خلاف نظر و دلخواه نو عروس شکل گیرد؛ همین امر خود باعث دخالت اطرافیان از همان ابتدا در زندگی مشترک جوانان و بروز اختلافات احتمالی و بزرگتر در آینده می شود و فراتر از این، چیدمان غیر علمی و خارج از ضابطه (نه خارج از عرف!) منجر به سکون در انرژی سیال در عمق وسایل زندگی شده؛ شادی، شور، آسایش و اطمینان خاطر را از حرکت و ورود به متن زندگی باز می دارد! پس اگر برای تهیه و خرید وسایل لاکچری منزل یا چیدمان مجلل و حرفه ای آن ها با چالشی عمیق روبرو هستید؛ پاویلون این پروسه ی پیچیده را در بستری از سازه های نوین هنری -که مختص خود موسسه است و در هیچ کجای دیگر نمی یابید- به زیباترین شکل ممکن اجرا می کند!

ویژگی های منحصر به فرد محصول

 • چیدمان وسایل منزل بر طبق علم فنگ شویی روز برای کسب شادی، موفقیت، آرامش، خوشبختی و ارتباطات موثر زناشویی
 • ساخت تمامی اکسسوری های تزئینی مورد نیاز جهیزیه (مثل تابلو، مجسمه و…) توسط تیم حرفه ای پاویلون به صورت دست ساز و به طور کاملا اختصاصی بر حسب اصول روانشناختی زوجین
 • ارائه این خدمت برای عموم نبوده، صرفا به صورت گزینشی و محدود انجام می پذیرد و فقط ۲ مرتبه در سال اجرا می گردد!

این محصول و خدمت مناسب چه کسانی است؟

 • نوعروسانی که به دنبال داشتن جهیزیه ی تک و رویایی هستند و اطلاعات کافی از نحوه ی خرید و چیدمان لوازم آن ندارند.
 • افرادی که با چیدمان ماندگار و مدرن، خواهان حرکتِ انرژی، نور، شور و شادی در داخل منزل خویش اند.
 • کسانی که در دوئل بین کاسبان خیالی امید و فروشندگان تجملات با دیوانگان اصیل هنر، تمایز قائلند!
 • دختران جوانی که در چیدمان منزل نوی خویش، آرزوی درخشش و بی رقیب ماندن را دارند!
 • صاحبان کسب و کاری که برای آینده ی دختران خویش دغدغه مندند ولی از روبرو شدن مداوم با نمایندگی های فروش به جهت تهیه ی یک سرویس معمولیِ جهیزیه ابا دارند!
 • نو عروسانی که جویای پایدارترین احساسات و لذت های منطقی همسر خویش اند و آن را در داشتن وسایل لاکچری والبته مفید و موثر جستجو می کنند.
 • افرادی که احساس می کنند محیط زندگی شان با علایق، سلایق، توانمندی ها و روحیاتشان هماهنگ نیست.
 • پدران و مادران مدیری که به خاطر مشغله های زیاد فکری و کاری، خواهان آن هستند که پروسه ی تهیه و چیدمان جهیزیه ی فرزندشان را به فرد یا گروهی مسئولیت شناش و در عین حال، کاربلد و خلاق بسپارند!
 • زنان جوانی که نفوذ، جذابیت و تاثیر ابتدایی زندگی را از طریق فضای آرمانی و چینش رویایی منزل خویش طلب می کنند!
 • نو عروسانی که از ماراتن طولانی خرید و سر و کله زدن با فروشندگان متعدد جهیزیه فراری اند و از طرفی اطلاعات، حوصله و یا تجربه ای نسبت به چیدمان موثر و علمی جهیزیه ندارند.
 • کسانی که از تاثیر چیدمان و دکوراسیون داخلی منزل بر نحوه ی رفتار و روابط شاد و عاشقانه ی زناشویی بی خبرند.
 • دختران فرهیخته و مبتکری که عالمانه به دنبال نشر خلاقیت، دانش و هنرهستند و روح علم رادر جای جای زندگی خود چیره دستانه پیاده می کنند.
 • کارآفرینانی که به مدیریت اولویت ها واقف اند؛ بهترین آرزوها را دارند و از طرفی هم از واگذاری پکیج سنگین جهیزیه (به علت افزودن بی جهت لوازم غیر کاربردی از سوی فروشندگان در یک فضای رودربایستی!) هراسناک اند.
 • کسانی که می خواهند با چینش منزل جدید خود و یا با انجام تغییرات در اسباب و اثاثیه خود؛ مطابق با آخرین متد فنگ شویی روز جهان، چشم ها را خیره کنند!
 • بانوانی که زیباترین، منظم ترین، خلاقانه ترین وباشکوه ترین آثار و لوازم را درافق بلند اندیشه، هنر و دانش چیدمان جستجو می کنند.
 • آنهایی که به چرخش فیزیکی – مادی انرژی سیال حاصل از سطح اشیاء منتظم ومنظم در متن زندگی و انعکاس رفتاری آن برروحیه افراد، آگاهی و اطمینان دارند.

هدیه ویژه پاویلون

یکی از دست سازه های ارزشمند پاویلون که بر طبق نقشه ی شخصیتی نو عروس و کاملا منحصر به فرد ساخته میشود: بدون دریافت هیچ گونه وجهی،فقط به عنوان هدیه اختصاصی و ماندگار ارائه می شود.

نحوه سفارش محصول

شما می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید

info@mypavilon.ir | ۰۹۲۰۲۱۶۳۹۹۲ | ۰۳۱-۳۵۶۶۰۷۱۳

و یا از طریق فرم زیر سفارش خود را برای ما ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم