کمی درباره ست فوق العاده پاویلون

از دیدگاه علم سایکولوژی (عرفان امروزی) تمامی وسایل و اشیاء پیرامون ما: روح، انرژی، هوش، پویایی، شور وشعور دارند! ولی برای درک آن ها کافی است بسامد نوسانات روحی و روانی خویش را روی فرکانسی خاص، حداقل از نظر بصری تنظیم کنیم که این بهترین شیوه ی جذب حداکثری از درخشش سطح اجسام است.

در نظر بازی ما بی خبران حیرانند

من چنینم که نمودم، دگر ایشان دانند

ست ویژه پاویلون در نظرگاه افراد، می تواند به راحتی و سهولت این درخشش و حیرت خیره کننده را برای شما به ارمغان آورد،زیرا چنین معتقدیم که طبق قانون عمل و عکس العمل با روح بخشی ما به اجسام؛ به طور معکوس، اشیاء نیز به ما طراوت، انرژی و شادی ارزانی می دارند.

پس اگر به دنبال حداکثر جذبِ حاصل از عاطفه، جوانی، عشق، شهرت و جذابیت هستید: ست جادویی پاویلون، خواسته ومسئله ی شما را به جای ابزار رمل و اسطرلاب در تامین موفقیت و کسب آرامش به زیبایی حل می کند!

امکانات و خصوصیات ست

این محصول شامل پکیج کامل تزیینی و اختصاصی عروس یعنی: ست آشپزخانه، ست پذیرایی، ست اتاق خواب، ست حمام و ست روشویی است، که هم به صورت پکیج کامل(پنج ست) و هم به صورت انتخابی، یعنی یکی از این ست ها جداگانه و تک، قابل سفارش است.

برای ساخت این ست ارزشمند ، از تکنیکهای مختلف و به روز هنری استفاده شده و تزئینات به کار رفته در آن مثل انواع گلها و … به صورت کاملا دست ساز می باشد.

ست پاویلون قابل شست و شو است و در هر زمان قابلیت تغییر از لحاظ رنگ ، طرح و نوع گلهای به کار رفته در آن را دارد؛ شما می توانید با خیال راحت بر حسب تغییر دکوراسیون منزلتان، ست ویژه را هماهنگ با آن تغییر دهید.

ست ویژه ی پاویلون به صورت سفارشی طراحی و ساخته می شود و ارائه آن برای عموم نیست، ما برای رعایت استانداردهای کیفی و کمی لازم در تهیه ی هر ست به یک ماه زمان نیاز داریم، پس چنانچه شما قصد سفارش یک ست اختصاصی برای خودتان را دارید حداقل یک ماه در صف سفارش قرار خواهید گرفت.

ما برای این محصول استراتژیک پاویلون به طور قطعی، تضمین قائل هستیم؛ یعنی چنانچه تا یک هفته پس ازسفارش و تا قبل از اقدام به طراحی نمونه اختصاصی تان، به هر دلیلی منصرف شدید، وجه پرداختی به شما بازگردانده خواهد شد.

این محصول مناسب چه کسانی است؟

دخترانی که عاشق جلوه گری و جذابیت از طریق داشتن وسایل اختصاصی و سوپر شیک هستند.

افرادی که تمایلی به ایجاد تغییرات عمده در لوازم منزل ندارند ولی از طرفی از حس تکرار، معمولی و قدیمی بودن آن ها در رنج اند و خواهان آفرینش طرحی نو در زندگی هستند.

نوعروسانی که به دنبال درخشش در جهیزیه ای هستند که شاید با دیگران مشابه و یکسان است ولی می خواهند به نحوی تک، منحصر به خود و بی رقیب در انظار باشند.

مردانی که بهترین هدیه ی تولد همسر یا کادوی روز زن و ولنتاین را به طور یک اکسسوری اختصاصی، اثر گذار و هنری جست و جو می کنند.

همسرانی که دوست دارند با داشتن یک مجموعه ی بی نظیر فضای رمانتیک و کلاسیک را بر روابط خانواده حاکم گردانند.

همه کسانی که می خواهند یک هدیه ی متمایز و لاکچری برای هدیه روز مادر ،به ارزشمند ترین آفریده ی خدا پیشکش کنند.

بانوان و یا نو عروسانی که مجال پرسه زدن در بازار برای تهیه ی یک ست هماهنگ و البته دهان پر کن را ندارند و می خواهند به نحوی این نیاز لوکس خود را بر آورده کنند.

کسانی که به تاثیر یک مجموعه ی لوکس تزئینی و برگرفته از روحیات خویش بر تعمیق روابط عاشقانه اعتقاد دارند.

زنانی که هراس دارند به واسطه ی دخالت جادوگرانه ی دیگران کانون خود را بی رمق و پر از چالش ببینند و خواهان پر کردن این چالش از طریق داشتن یک ست جادویی مبتنی بر عدد شانس و نقشه ی شخصیتی خویش اند!

عاشقان هنری که دیوانه وار، دوست دارِ جمع آوری یک کلکسیون از آثار ارزشمند و زیبای هنری در متن جاری زندگی خویش اند!

همه ی بانوانی که می خواهند در آستانه ی سال نو یک تغییر محسوس، کاربردی، زیبا و هنری در منزل خویش ایجاد کنند.

افرادی که به دنبال ورود و چرخش مداوم انرژی حیاتی در جای جای زندگی خویش اند و نیاز به عنصری هنرمندانه و برگرفته از معنویت ذاتی و عدد شانس مختص به خود دارند تا از طریق آن به آرامش و شادی برسند.

زنانی که جویای جایگاه اجتماعی هستند والبته همه ی احساس وجد، رضایت، هیجان و اعتماد به نفس خود را از طریق مجلل ترین وسایل منزل می طلبند.

دانلود PDF اطلاعات ست ویژه پاویلون

اگر نیاز به مشاوره دارید تا همین حالا با شما تماس بگیریم

ویژگی های منحصر به فرد محصول

  • این محصول بر اساس نقشه ی شخصیتی مشتری و بر حسب رنگ و طرح عدد شانس او که می تواند بیشترین سطح از انرژی، شادی، برکت و عشق را برایش به ارمغان آورد: طراحی می شود.
  • ضمنا تیم حرفه ای پاویلون می تواند ست مورد نظر را هماهنگ با رنگ و طرح وسایل جهیزیه مثل مبلمان، روتختی، لوازم برقی آشپزخانه و… طراحی کرده و بسازد.

چرا باید از ست ویژه ی پاویلون استفاده کنیم؟

نهایت آرزوی هر نوعروسی برای داشتن یک جهیزیه ی بی نظیر و خیره کننده، بهره مندی ازآخرین تزئینات روز جهان در اکسسوری های مربوط به آن می باشد و پاویلون در برآوردن این خاطر خیال پیشگام خواهد بود؛ چرا که به طور معمول چنین محصول آماده ای در بازار به صورت یکجا و هماهنگ باهم و منحصر به هر نو عروسی وجود ندارد.

ست های تزئینی عروس ( شامل همه اکسسوری های پذیرایی، آشپزخانه و…) اگر هم در بازار به صورت مشابه وجود داشته باشند:اختصاصی، تک و منحصر به فرد نیستند که چشم انداز جهیزیه عروس را وسیع تر و زیباتر به نمایش در آورند، و این همان تفاوتی است که محصول ما با نمونه های مشابه خود دارد.

هدیه ویژه این محصول

یکی از محصولات ارزشمند و دست ساز پاویلون که هماهنگ با ست ویژه ی سفارشی،بدون هزینه؛ طراحی و ساخته می شود.

نحوه سفارش محصول

شما می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید

info@mypavilon.ir | ۰۹۲۰۲۱۶۳۹۹۲ | ۰۳۱-۳۵۶۶۰۷۱۳

و یا از طریق فرم زیر سفارش خود را برای ما ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم